Рівень будівельний коробчатий ACU2, 1000 мм
Професійний будівельний рівень для горизонтального та вертикального вимірювання нерівностей. Центральна капсула великого розміру для горизонтального вимірювання. Бічна капсула для вертикального вимірювання. Є гумові заглушки. У разі падіння вони захищають корпус. Рівень виготовлений з алюмінію, тому при падінні рівень не зламається і не потріскається. Рідина із захистом від вигоряння та статичної напруги. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими краями жорсткості 630 г/мп.
Такі характеристики допоможуть спеціалісту працювати якісно та швидко. Довжина рівня дозволяє вимірювати об'єкти до 1 м. Цей пристрій простий і зручний у використанні при будь-яких ремонтних роботах. Довічна гарантія на точність.
Матеріал: алюміній.
Довжина: 1000 мм.
Точність 0,5 мм/м.
Кількість колб: 1H1V.
Лампа ACU + 60%.
Технологія колби: традиційна.
Вага профілю: 480 г / м.
Заглушки: гумові торцеві накладки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acurate |
| Пользовательские характеристики | |
| ABC | A |
| Vertical View | Да |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 480g/m |
| Довжина, мм | 1000mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Количество колб | 1H1V |
| Рабочая температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Серия | ACU2 |
| Технологія колби | Traditional |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 897 ₴








