Рівень будівельний коробчатий ACU2, 600 мм
Професійний будівельний рівень для горизонтального та вертикального вимірювання нерівностей. Центральна капсула великого розміру для горизонтального вимірювання. Бічна капсула для вертикального вимірювання. Система Vertical View, що полегшує огляд вертикальної колби. Є гумові заглушки. У разі падіння вони захищають корпус. Рівень виготовлений з алюмінію, тому при падінні рівень не зламається і не потріскається. Рідина із захистом від вигоряння та статичної напруги. Посилений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими ребрами жорсткості 480 г/мп.
Такі характеристики допоможуть спеціальсту працювати якісноташвидко. Довжинарівнядозволяє вимірювати об'єкти до 600 мм. Цей пристрій простий і зручний у використанні при будь-яких ремонтних роботах. Довічна гарантія на точність.
Матеріал: алюміній.
Довжина: 600 мм.
Точність 0,5 мм/м.
Кількість колб: 1H1V.
Лампа ACU + 60%.
Технологія колби: традиційна.
Вага профілю: 480 г/м.
Заглушки: гумові торцеві накладки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acurate |
| Пользовательские характеристики | |
| ABC | A |
| Vertical View | Да |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 480g/m |
| Довжина, мм | 600mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Количество колб | 1H1V |
| Рабочая температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Серия | ACU2 |
| Технологія колби | Traditional |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 687 ₴








