Плиткоріз ручний для керамограніту Hercules 1200 мм (BM-120T)




- Готово до відправки
- Код: BM-120T
16 999 ₴
15 499 ₴
+380 (98) 550-35-44
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ручний монорейковий плиткоріз Hercules 1200 мм є одним з відмінних інструментів у лінійці професійних плиткорізів для різання великогабаритної плитки. Hercules 1200 мм - досконала машина для різання плитки, від якої буде в захваті кожен професійний плиточник.
Переваги плиткоріза FIXTOOL Hercules:
- Великий міцний важіль: Забезпечує максимальне тиск при мінімальному зусиллі і розлом плитки відбувається плавно.
- Унікальна каретка: Розробка каретки дозволяє використовувати менше зусиль для розлому плитки. Каретка встановлена на міцній шині з шарикопідшипниковим механізмом і без бічних коливань.
- Лапка роздільника з магнітами: Полегшує роботу однією рукою.
- Гнучкі та портативні: Мобільні завдяки маленьким колесам на одному кінці, що забезпечує легкість переміщення без зайвих зусиль.
- Зелений лазерний промінь: Чітко вказує місце різання для швидкої та точної установки плитки за мітками.
- Міцна алюмінієва основа: Витримує навантаження до 100 кг.
- Геометрія столу: Жорсткість та особлива геометрія столу дозволяють робити злам у будь-якому місці.
- Максимальна глибина різання: 20 мм
- Якісний різець: Діаметром 22 мм , виготовлений з карбіду вольфраму на шарикопідшипнику
- Бічні консолі з упором: Допомагають швидко виставляти плитку в потрібний розмір з точністю до 1 мм
Характеристики:
- Максимальний різ плит: 1200 мм
- Глибина різання: 6-20 мм
- Лазерний покажчик: Присутній зелений промінь
- Кутовий упор: Існує
- Матеріал станини: Сплав алюмінію
- Розмір ріжучого диска: 22x5x6 мм
- Вага: 25 кг
Характеристики:
- Лазерний вказівник різу: Так
- Діаметр посадкового місця різця: 6 мм.
- Діаметр різця: 22 мм.
- Макс. довжина різу, мм: 1200 мм.
- Макс. товщина плитки, мм: 15 мм.
- Рухомий роздільник: Так
- Тип: Монорельсові

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hercules |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Максимальна глибина різу | 20 мм |
| Вага | 28.5 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Рез круглих отворів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 499 ₴



