Степлер 6-14 мм, скоба тип А + шпилька Stanley 6-TR150L
Степлер 6-14мм, скоба тип А + шпилька Stanley 6-TR150L
- Степлер "Light Duty" для скоб типу "А" і шпильок.
- Для скоб типу "A" (6, 8, 10, 12, 14 мм) і шпильок типу "J" (12, 15 мм)
- Комфортний в роботі (ударний механізм дуже плавний і не вимагає великих зусиль для спрацьовування)
- Легкий доступ до магазину забезпечує мінімальні зусилля і витрати часу для заправки скобі
- Фіксується в нижньому положенні рукоятка для зручності зберігання
- Міцний литий алюмінієвий корпус
- Механізм, що виключає заїдання скобі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина цвяха | 15 мм |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна довжина цвяха | 15 мм |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Максимальна ширина скоби | 11 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 12 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Мінімальна ширина скоби | 11 мм |
| Тип кріплення | Тип 53 |
| Ширина скоби | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 435,04 ₴








