Алмазний відрізний диск по керамограніту Distar 125x1,5x22,23H PERFECT
- Готово до відправки
- Код: 10115028015
2 320 ₴
+380 (98) 550-35-44
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 250 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Алмазний відрізний диск по керамограніту Distar 125x1,5x22,23H PERFECT»
ОПИС
Perfect
Just Perfect
Усі майстри знають легендарний диск Esthete завдяки своєму чистому різу. Однак він має й брак. Чистота різання забезпечується тонким шаром 1,1 мм, а отже, цим диском потрібно працювати дуже акуратно, щоб не вивести його з ладу.
Диск Perfect — це ще чистіше різання й водночас він болів міцний і надійний. Надійність забезпечується збільшеною товщиною шару 1.5 мм і додатковим фланцевим корпусом. Чистота досягається унікальною секвич конструкцією шару.
Тепер можна сміливо різати та насолоджуватися суперчистою крайкою.
Диск застосовується для різання під 90 градусів у сухому режимі на кутошліфувальній машині. Має зовнішній діаметр 125 мм і посадкове місце 22,2 мм.
Just Perfect
Усі майстри знають легендарний диск Esthete завдяки своєму чистому різу. Однак він має й брак. Чистота різання забезпечується тонким шаром 1,1 мм, а отже, цим диском потрібно працювати дуже акуратно, щоб не вивести його з ладу.
Диск Perfect — це ще чистіше різання й водночас він болів міцний і надійний. Надійність забезпечується збільшеною товщиною шару 1.5 мм і додатковим фланцевим корпусом. Чистота досягається унікальною секвич конструкцією шару.
Тепер можна сміливо різати та насолоджуватися суперчистою крайкою.
Диск застосовується для різання під 90 градусів у сухому режимі на кутошліфувальній машині. Має зовнішній діаметр 125 мм і посадкове місце 22,2 мм.
Характеристики
- Діаметр диска: 125 мм
- Розмір отвору: 22,23 мм (для КШМ)
- Товщина різального шару: 1,5 мм.
- Матеріал оздоблення: керамограніт, різні типи кераміки.
- Тип різання: сухий
- Виробник: Distar (Україна)

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Граніт, Кераміка, Штучний камінь, Мармур, Камінь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴










