Набір головок торцевих ударних YATO 1/2" М10-27 х 78 мм 10 шт. YT-10557
Професійні ударні торцеві ключі з хромомолібденової сталі
Необхідна вам надійність і довговічність.
- Виготовлений із високоякісної хромомолібденової сталі (CrMo), що забезпечує тривалий термін експлуатації.
- Ковані ковпачки забезпечують максимальну стійкість до ударів і деформації.
- Спеціальне фосфатоване та чорне покриття захищає від корозії та підвищує довговічність.
- Технологія AS-Drive забезпечує оптимальне передавання крутного моменту та захист крайки гвинта.
- Висока твердість 43-47 HRC робить їх ідеальними для роботи з ударними гайковертами.
- Довгі шестигранні гнізда забезпечують легкий доступ до важкодоступних місць.
- Повний набір із 10 найпопулярніших розмірів для універсального використання.
- Упаковано в практичний і міцний футляр для зручного зберігання і транспортування.
хромомолібденова сталь
AS-Drive
Довгі кепки
Антикорозійне покриття
Практична валіза
Технічні характеристики
- Матеріал: хромомолібденова сталь (CrMo)
- Тип торцевого ключа: ударний, шестигранний, довгий
- Розмір тримача інструмента: 1/2" (12,7 мм)
- Твердість: 43-47 HRC
- Оброблення поверхні: загартування, фосфатування та чорніння.
- Система AS-DRIVE: так, для надійного зчеплення й оптимального передавання потужності.
- Кількість предметів у наборі: 10
- Розміри торцевих головок: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 27 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴






